Herbata owocowa


 Kraina Łagodności

Owocowa kompozycja pełna delikatnej słodkości suszonego jabłka, rodzynek, dobroczynnych owoców czarnego bzu, aronii, hibiskusa, śliwki, maliny, wiśni oraz różanych płatków sprawi, że już po pierwszym łyku przeniesiesz się do miejsca pełnego błogiego spokoju i relaksu.

Składniki: jabłko suszone, rodzynki, czarny bez owoc, aronia, hibiskus, śliwka, malina, róża płatki, wiśnia, aromat.

NOWOŚĆ!


 

BORA BORA

Wspaniale fantazyjne połączenie owoców: jabłka, papai, owocu czarnego bzu, maliny oraz truskawki w towarzystwie hibiskusa, delikatnych płatków słonecznika i aromatycznego bławatka. Z każdym kolejnym łykiem przenosi nas w cudowny klimat egzotyki. Wyśmienita do podawania jako słodki dodatek podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Składniki: hibiskus, jabłko, papaja, czarny bez owoc, malina, truskawka, płatki słonecznika, bławatek, aromat


 

MALINOWA RAPSODIA

Propozycja suszu owocowego, smakowite polskie owoce z sadów i lasów: aronia, jabłka, jarzębiny, maliny oraz skórka owocu róży, wzbogacone zostały o dodatkową dawkę witaminy C pochodzącą z hibiskusa oraz odrobinę słodyczy z rodzynek. Idealnie gasi pragnienie, a także postawi na nogi każdego podczas niejednego przeziębienia. 

Skladniki:aronia, jabłko, jarzębina, malina, skórka owocu róży, rodzynki, hibiskus, aromat.


TUTTI FRUTTI

Owoce z polskich sadów i ogrodów: malina, jabłko, czarna porzeczka, żurawina i rabarbar w towarzystwie egzotycznych owoców papai, mango, ananasa i aromatycznych rodzynek zostały otulone soczystym sokiem malinowym w postaci suszonych płatków.


Składniki: malina koncentrat, rodzynki, żurawina, papaja, mango, ananas, jabłko, malina, rabarbar, czarna porzeczka 

Zalecany sposób parzenia

Proponujemy zalać od 1,5 do 2 łyżeczki herbaty na filiżankę (200ml) wodą o temperaturze ok. 96°C (tj. zaraz po zagotowaniu wody), czas zaparzania ok. 5 - 8 minut pod przykryciem, po tym czasie należy oddzielić liście od naparu. Wyśmienity napar owocowy jest gotowy!